strój liverpool dla dzieci apastnik po raz kolejny zdobył tytuł

strój liverpool dla dzieci apastnik po raz kolejny zdobył tytuł najlepszego strzelca La Liga, wygrywając trofeum Pichichi po raz siódmy, pokonując w sumie legendę Telmo Zarrę, który zdobył sześć bramek. Messi strzelił 25 bramek w 33 meczach La Liga i czwarty rok z rzędu został najlepszym strzelcem ligi. Pobił również rekord swojego byłego kolegi z drużyny Xaviego w La Liga, dostarczając 21 asyst w tym sezonie, udowadniając, jak wiele ciężaru spoczywa na jego barkach w Barcelonie.

Jeśli mają pokonać Napoli i zajść głębiej w turnieju, będzie to jechało mu na ogonach.

Chociaż poleganie na swoim najlepszym graczu nie jest przestępstwem, robienie tego w takim stopniu ujawnia lenistwo i wyjątkowo złe planowanie. Prawie zrezygnowali z Interstrikera Lautaro Martineza, nie mogąc dojść do porozumienia z napastnikiem, który jest dokładnie typem gracza, z którym Messi chciałby pracować, gdy Luis Suarez słabnie.

Puig i Ansu Fati będą nadal się rozwijać, obaj gracze, z którymi Messi dobrze łączył się w tym sezonie, ale prawdopodobnie nie wystarczy to do finałowej ósemki Ligi Mistrzów, jeśli zajdą tak daleko.

Mecze jednomeczowe są dobrodziejstwem dla Barcelony, ponieważ ich wady, które mogą zostać ujawnione w ciągu dwóch meczów – szczególnie ich żałosna forma na wyjeździe – mogą zostać zmiecione pod stół przez kilka koszulki piłkarskie z nadrukiem błyskotliwych błyskotliwości Messiego. Nikogo by to nie zdziwiło, ale zasługuje na więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *