koszulka real madryt z nadrukiem Ale w jaki sposób City jest

koszulka real madryt z nadrukiem Ale w jaki sposób City jest w stanie sfinansować rekordowe transakcje dwóch bardzo pożądanych reprezentantów Anglii tego samego lata, podczas gdy niektóre z największych klubów na całym kontynencie są zmuszone do zachowania ostrożności?

Po pierwsze, kluby Premier League korzystają z silnej umowy dotyczącej praw telewizyjnych, która pomaga w utrzymaniu dochodów. Na przykład Manchester United już dużo zainwestował w Jadona Sancho, a Raphael Varane ma pójść w jego ślady, podczas gdy Chelsea jest gotowa wydać duże pieniądze na gwiazdę środkowego napastnika.

W przypadku City weszli również do lata po jednym z najbardziej udanych sezonów w historii klubu, z dużymi nagrodami pieniężnymi zdobytymi za wygranie Premier League, a także Carabao Cup i dotarcie do finału Ligi Mistrzów – ich najlepszy wynik w lukratywnych rozgrywkach kontynentalnych.

Warto również zauważyć, że nie dokonali ani jednego transferu podczas styczniowego okienka transferowego, podczas gdy Ruben Dias, Nathan Ake i Ferran Torres przybyli zeszłego lata za łączną kwotę 125 mln jenów (173 mln dolarów).

W międzyczasie Leroy Sane odszedł do koszulki piłkarskie dla dzieci Bayernu Monachium za 45 mln jenów (62 mln dolarów), chociaż liczby te nie pojawiły się w księgach rachunkowych 2019-20.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *