koszulka juventus z własnym nadrukiem Dzięki powrotom w czterech

koszulka juventus z własnym nadrukiem Dzięki powrotom w czterech z ostatnich pięciu tygodni Francuz jest w doskonałej formie. Niestety, z Chelsea w weekend i pustym miejscem w następny, teraz prawdopodobnie nie jest czas na wprowadzanie go do swojego składu.

DEF: David Luiz – Chelsea – 1 mecz, 1 gol, 1 czyste konto = 14 punktów

DEF: Jeffrey Schlupp – Crystal Palace – 1 mecz, 1 gol, 1 czyste konto = 14 punktów

DEF: Cesar Azpilicueta – Chelsea – 1 mecz, 1 asysta, 1 czyste konto = 10 punktów

ŚRODEK: Eden Hazard – Chelsea – 1 mecz, 2 gole = 14 punktów

Hazard ma w tym roku dość dziwny sezon w Fantasy. Wyblakł w prawie tylu meczach (12), co mniej (13), ale kiedy zbiera punkty, zwykle jest ich dużo. Ten tydzień z pewnością wpisał się w ten trend, ponieważ w sobotę strzelił dwa gole przeciwko Huddersfield, zdobywając przy tym 14 punktów.

Z Manchesterem City w następnej kolejności, trudno sobie wyobrazić belgijski talizman mający tak dobry tydzień, chociaż udało mu się dwie asysty przeciwko aktualnym mistrzom, kiedy ostatni raz zmierzył się z nimi. Start Hazard w tym tygodniu to z pewnością hazard, ale taki, który może się opłacić.

ŚRODEK: Bobby Reid – Cardiff – 1 mecz, 2 gole = 14 punktów

ŚRODEK: Andre Gomes – Everton – 2 mecze, 1 gol = 10 punktów

Po dołączeniu do Evertonu ostatniego dnia letniego okienka transferowego, Gomes w końcu strzelił swojego pierwszego gola w Premier League w zeszły weekend. Chociaż z pewnością nie jest typem strzelca bramek, udowodnił, że niektórzy wątpiący się mylili, szybko stając się kluczową częścią pomocy na Goodison Park.

W Fantasy jego perspektywy są jednak znacznie mniej optymistyczne, ponieważ przez cały sezon zanotował tylko cztery stworzone stroje piłkarskie dla dzieci okazje i trzy celne strzały. Jest możliwe, że ten gol da byłemu piłkarzowi Barcelony pewność, że będzie strzelał częściej, ale w obecnym stanie rzeczy najlepiej go unikać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *