strój juventus dla dzieci Chelsea osiągnęła jednak

strój juventus dla dzieci Chelsea osiągnęła jednak świetny wynik, gdy zwycięzca Marcosa Alonso w końcówce meczu dał swojej drużynie bramkę na wyjeździe, dzięki czemu mógł przystąpić do rewanżu wbrew przebiegowi meczu. Mecz został niestety zepsuty przez kolejny incydent rasizmu ze strony małej części kibiców klubu, a jego islamofobiczne obelgi wymierzone były w niedzielnego przeciwnika Mohameda Salaha.

Giroud uważa, że z Salahem wszystko będzie w porządku, ale postanowił potępić zwolenników jego drużyny, którzy byli zaangażowani w filmowanie i umieszczanie w mediach społecznościowych ich obrzydliwych pieśni.

„Głupio to zrobić i myślę, że Salah jest wystarczająco silny, aby ich zignorować, więc musimy iść do przodu i zostawić tych ludzi na boku” – podsumował Giroud. „Oczywiście to bardzo niewielka mniejszość i jesteśmy dumni z większości naszych fanów, którzy dziś wieczorem ponownie wspaniale nas wspierali. Chcemy pamiętać dobre rzeczy.

„To nie powinno się zdarzyć. W dzisiejszych strój piłkarski dla dzieci czasach jeden raz to o jeden raz za dużo, jeden raz to za dużo, więc jest to niedopuszczalne. Ci goście nie należą do Chelsea i szkoda, że to się powtórzyło”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *