koszulka mbappe Zespół Manchesteru poniósł tylko

koszulka mbappe Zespół Manchesteru poniósł tylko jedną porażkę w lidze – niedawną porażkę 2:0 z Arsenalem – odkąd Solskjaer objął stery w grudniu, a od czasu bezceremonialnego odejścia byłego menedżera Jose Mourinho udało mu się utrzymać dobrą formę swojej drużyny.

Wyścig o czołową czwórkę wydaje się jednak coraz bardziej zacięty, ponieważ zaledwie trzy punkty dzielą Chelsea, Arsenal, Spurs i Man Utd od trzeciego i szóstego miejsca w ligowej tabeli.

Wilki są w tym sezonie zespołem przełomowym, odkąd wywalczyły awans z Championship, a tacy zawodnicy jak Raul Jimenez i Diogo Jota mogą pochwalić się imponującą formą strzelecką dla drużyny Molineux.

Przegrali jednak dwa z pięciu ostatnich meczów ligowych, ale pozostają na siódmym miejscu w tabeli z 44 punktami, tracąc jedną pozycję za Chelsea, która wciąż goni za czołową czwórką.

Zespół Nuno z pewnością będzie jednak koszulka piłkarska z własnym nadrukiem jednym okiem patrzeć na niedzielne starcie półfinałowe Pucharu Anglii z Watfordem na Wembley, przygotowując się do gościnia Czerwonych Diabłów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *