koszulka arsenal z własnym nadrukiem Jego powołanie

koszulka arsenal z własnym nadrukiem Jego powołanie wywołało jednak pewne kontrowersje. Zinchenko był nie tylko doświadczony, ale także grał w piłkę nożną w Rosji, co nie podobało się niektórym Ukraińcom, biorąc pod uwagę konflikt między obydwoma narodami.

Krążyły także pogłoski, że Rosja próbowała go przekonać do zmiany sojuszu, co wyjaśniałoby jego szybki awans do kadry seniorskiej Ukrainy.

Jednak Zinchenko zawsze twierdził, że zawsze chciał tylko reprezentować kraj, w którym się urodził.

Jego koledzy z drużyny z pewnością nigdy nie mieli wątpliwości co do jego zaangażowania w sprawę. Zinchenko zawsze starał się przekazywać wszystko, czego się nauczył, pracując pod okiem Pepa Guardioli w City, w nadziei, że uczyni Ukrainę główną siłą na poziomie międzynarodowym.

„Oleksandr jest naprawdę ważny dla zespołu, zarówno na boisku, jak i w szatni” – ujawnia Matwienko. „Oleksandr zawsze prosi nas, abyśmy ze sobą porozmawiali. Widział każdy proces w Anglii od środka i zawsze nam powtarzał, że dobra komunikacja jest kluczową praktyką.

„Ma cechy lidera i ma duży wpływ na stroje piłkarskie na zamówienie zespół. Jak nam powiedział: «W Anglii jako członek drużyny nie można mieć złego nastawienia». Próbuje więc przedstawić to samo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *