koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem Obrona przed Lionelem Messim

koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem Obrona przed Lionelem Messim przez lata była prawie niemożliwa dla graczy. Nie tylko szybkość i niezrównana praca nóg Argentyńczyka czyni go tak nie do zagrania, ale także jego ruch i czytanie gry. wędrować do Barcelony, gdzie zaczynałby z ustalonej pozycji, ale grał w dowolnym miejscu po drugiej stronie linii ataku.

To właśnie za Pepa Guardioli w latach 2008-2012 wszechstronność Messiego naprawdę wyszła na jaw, gdy stał się centralną postacią w rewolucyjnej formacji „ False 9 ”. W 2009 roku, podczas przygotowań do El Clasico między Realem Madryt a Barceloną, Guardiola wymyślił plan, który zakładał grę bez dedykowanego środkowego napastnika, zamiast tego 9 miał zagrać głębiej pomiędzy obroną przeciwnika a pomocnikiem, dodając w ten sposób kolejną opcję pośrodku. Messi otrzymał zadanie z Thierrym Henry i Samuelem Eto. Wynik był imponujący 6: 2 dla Barcelony na Bernabeu. Real nie wiedział, co go uderzyło, ponieważ Messi ciągle wpadał do dołka, aby przejąć piłkę, a ci wokół niego rzucali się do przodu.

I tak narodziło się False 9, a Guardiola nadal go używał z Messim, Pedro i Davidem Villa w kolejnych latach. Jednym z ludzi, który wie trochę o grze przeciwko Barcelonie i Messiemu w False 9, jest Xabi Alonso, który dołączył do Realu. W fascynującej współpracy z The Coaches ‚Voice Alonso wyjaśnił i wizualnie pokazał, jak trudne to było i jak Real ostatecznie to powstrzymał. Ponadto sprawia, że ​​brzmi to tak prosto, ale byłoby głupotą sądzić, że tak jest. odkrył, że naciskanie na piłkarzy Barcelony w celu odzyskania posiadania nie działa, koszulka liverpool dla dzieci więc Alonso zaczął oznaczać Messiego, aby tak łatwo go zatrzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *