stroje piłkarskie dziecięce W Derby County vs Manchester United chodziło

stroje piłkarskie dziecięce W Derby County vs Manchester United chodziło o Wayne’a Rooneya, który grał ponad 550 razy w ciągu 13 sezonów na Old Trafford, stając się w międzyczasie rekordowym strzelcem klubu. Po stronie Derby Rooney miał okazję zagrać z United prawdopodobnie po raz ostatni w swojej karierze i chociaż nie mógł powstrzymać swojej drużyny przed przegraną 3: 0 na Pride Park, pokazał przebłyski swojej jakości w roli rozgrywającego. .

Przez 90 minut był uspokajany przez podróżujących fanów United piosenką „White Pele”, a Rooney był bliski zakończenia wieczoru bramką. W czasie kontuzji wykonał rzut wolny z 25 jardów. Ale jego wspaniały wysiłek został przechylony przez poprzeczkę Sergio Romero, ale kibice United na stadionie chcieli, żeby wszedł na boisko. przygotowywał się do rzutu wolnego, a kiedy Romero go przewrócił, kibice podróżujący usłyszeli „Ooooooh”. Brzmiały na naprawdę rozczarowanych. Potem zabrzmiały kolejne skandowanie „Rooney, Rooney”. Wspaniale.

Sergio nie był w dobrym nastroju – powiedział Rooney po ostatnim gwizdku.

Mógł go wpuścić. Byłoby miło, że tak się nie stało ”. Romero odmówił nam kolejnej kultowej chwili Rooneya. Chcielibyśmy zobaczyć, jak naprawdę zareagowaliby kibice United, gdyby strzelił ten rzut wolny. Wyobraź sobie, że wtargnęli na boisko … Jesse Lingard strzelił odbitą bramkę plecami podczas Derby vs Man UtdDerby 0- 3 Man Utd: Odion Ighalo ponownie udowadnia swoją wartość, zdobywając dwa kolejne gole Rooney udowodnił, strój chelsea dla dzieci że wciąż go ma, grając w Derby przeciwko Man United.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *