koszulki piłkarskie z nadrukiem Cruzeiro to jeden z najbardziej znanych

koszulki piłkarskie z nadrukiem Cruzeiro to jeden z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy klubów w historii brazylijskiej piłki nożnej: czterokrotnie był mistrzem Brazylii, sześciokrotnie wywalczył puchar Brazylii, 39 razy zdobył mistrzostwo stanu i dwukrotnie Copa Libertadores. , wyprodukowali jednych z najlepszych piłkarzy w historii drużyny narodowej.

Zdobywca Pucharu Świata z 1970 roku Tostao rozegrał setki meczów dla Cruzeiro, a Ronaldo rozpoczął karierę w klubie, a następnie Jairzinho i Rivaldo, również wielcy zwycięzcy Pucharu Świata, pojawili się w Raposie podczas ich kariery. Genialne wyzwanie Van Dijka przeciwko Bournemouth Mourinho podobno kontaktuje się z Fellaini w związku z przeprowadzką, ale pomimo tego, że jest tak znanym i odnoszącym sukcesy klubem, Cruzeiro osiągnął naprawdę niski poziom w niedzielę. 2019 Campeonato Brasileiro zakończył klub na 18. miejscu – skazując go na drugi poziom po raz pierwszy w ich Nie trzeba dodawać, że kibice nie przyjęli tego zbyt dobrze, ale podczas gdy większość kibiców być może krzyczałaby na zawodników i buczenie, fani Cruzeiro poszli dalej. Ich sobotni mecz został przerwany po 85 minutach – wyniki potwierdziły spadek i ich fani zaczęli się buntować.

Rzucono krzesłami i odpalono fajerwerki, pozostawiając strój liverpool dla dzieci władzom niewielki wybór. Możesz obejrzeć materiał filmowy poniżej: Policja została zmuszona do oddania strzału, używając gazu łzawiącego przeciwko fanom. Prowadziło to do okropnych scen, jak widać: Chaos trwał również poza ziemią, gdy zwolennicy Cruzeiro starli się z policją: Sceny są oczywiście okropne – jest różnica między pasją a czymkolwiek to jest. porównania z River Plate, którego kibice zbuntowali się po pierwszym spadku w 2011 roku, i podobnie jak wtedy, trudno mieć sympatię do klubu z takimi kibicami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *