koszulka piłkarska z nadrukiem Zwycięstwo w fantasy football nie jest tak proste

koszulka piłkarska z nadrukiem Zwycięstwo w fantasy football nie jest tak proste, jak wybranie najlepszych graczy, jak powie ci każdy miłośnik. Menedżerowie fantasy muszą być sprytni w swoich wyborach.

Jeśli jesteś nowicjuszem w świecie fantasy football lub od dawna cierpiącym przeciwnikiem, mamy kilka wskazówek, które powinny pomóc Ci dobrze rozpocząć ten sezon.

1. Skoncentruj się na swoim pierwszym XI
Oficjalna gra wymaga od graczy wybrania 15 graczy do swojego składu, ale tylko 11 z nich będzie zdobywać punkty w danym momencie, więc musisz skupić się na swoich początkowych graczach.

W praktyce oznacza to inwestowanie budżetu w graczy, których masz nadzieję używać co tydzień, oraz oszczędzanie pieniędzy poprzez wybieranie najtańszych możliwych opcji jako rezerwowych.

Oczywiście nie oznacza to, że musisz całkowicie lekceważyć rezerwowych graczy, po prostu bądź sprytny – znajdź równowagę między tym, kto jest tani, a kto gra regularnie.

2. Wykorzystaj swój budżet
Ogólnie rzecz biorąc, dobrze jest wydać cały budżet, a przynajmniej jego większość.

Nie bój się wyskoczyć, jeśli oznacza to pozyskanie drogiego gracza, takiego jak Mohamed Salah lub Sergio Aguero, który praktycznie gwarantuje zdobycie punktów.

To powiedziawszy, ponieważ wartości graczy zmieniają się koszulka dybala w zależności od ich formy, pozostawienie niewielkiej kwoty, jeśli chcesz dokonać wczesnych transferów, niekoniecznie jest złym pomysłem. Tylko nie zostawiaj 10 milionów jenów w banku – to może ci dać kogoś takiego jak Jamie Vardy czy Alexandre Lacazette!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *