stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Od restartu Premier League w dużej mierze wróciła do swojego

stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Od restartu Premier League w dużej mierze wróciła do swojego zwykłego rytmu. Poważne nierówności finansowe w lidze sprawiły, że wyniki i wzorce gry są odporne na zmiany, a jeśli już, to duże kluby najwyraźniej uzyskały niewielką przewagę nad wyzwaniami związanymi ze zmniejszoną kondycją, pustymi stadionami, zwiększoną liczbą zmian i zatłoczonym klubem. lista meczów.

Ale jest jeden taktyczny element piłki nożnej Premier League, który wydaje się wyłaniać jako potencjalny przełom w wyścigu o Europę: dobra, staromodna szybkość.

Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do Benfiki-Sporting rywalizacja z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były zawodnik Man City zostanie „nowym Sancho w Dortmundzie?
Zbyt krótki okres przygotowawczy, po którym następował napięty harmonogram, sprawił, że kondycja stała się poważnym problemem dla każdego klubu, co doprowadziło do ogólnego spowolnienia działań. W tym nowym krajobrazie – a problemy fizyczne nie znikną przynajmniej do początku następnego sezonu – to wybuchowy drybler może odnieść największe korzyści.

Od powrotu Premier League mecze miały średnio 30,3 prób dryblingu na mecz, z czego 17,5 na mecz zakończyło się sukcesem. To znacznie mniej niż średnia z całego sezonu wynosząca 35,6 prób dryblingu na mecz i 21,3 udanych.

Statystyki dryblingu niekoniecznie pokazują, w jakim stopniu tempo jest wykorzystywane w grze. Po pierwsze, udany drybling jest jedynie odwrotnością udanego ataku, co oznacza, że sprint na szeroko otwartą przestrzeń nie jest uwzględniany w statystykach. Są jednak dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Jedynymi dwoma klubami spoza „Wielkiej Szóstki”, które wygrały dwa razy po wznowieniu gry, są Wolves i Southampton, a oba konsekwentnie polegały na szybkich skrzydłowych, którzy wywierali wpływ w krótkich seriach drugiej połowy.

Ponieważ menedżerowie grają od samego początku ostrożnie, aby uniknąć kontuzji, a nogi szybko męczą się w miarę trwania gry, ma sens, że żwawi skrzydłowi uzyskają przewagę dzięki nagłym przypływom prędkości.

Wyczyny Adama Traore z ławki są dobrze udokumentowane, były gwiazdor Barcelony dwukrotnie asystował przy golu Raulowi Jimenezowi, zanim wywarł natychmiastowy wpływ w sobotę, kiedy jego drybling środkiem boiska wystraszył ospałych obrońców Aston Villi, strój liverpool dla dzieci dając Leanderowi Dendonckerowi zbyt dużo miejsca do zdobycia gola. zwycięzca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *