koszulki piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem Ajorque ma 6 stóp

koszulki piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem Ajorque ma 6 stóp i 4 cale wzrostu i sprawia obrońcom różnego rodzaju problemy. Z pewnością zapewniłby Moyesowi inną dynamikę niż Antonio, gdyby ruch był kontynuowany.

Jednak West Ham może potrzebować w tym miesiącu złożyć znaczącej oferty lądowania na Ajorque. Strasburg nie chce sprzedawać, ponieważ zawodnik ma kluczowe znaczenie dla ich planów na sezon.

Umowa jest bardziej prawdopodobna latem, kiedy Irons czekają, aby odkryć jego cenę. transfermarkt wycenia Ajorque na 13,5 miliona jenów, a jego umowa obowiązuje do 2024 roku.The Sun” twierdzi, że West Ham chce zaproponować bramkarzowi Łukaszowi Fabiańskiemu nową umowę.

36-latek zostanie wolnym agentem 1 lipca, chyba że podejmie działania ze strony Premier League. Najwyraźniej planują przedłużyć okres o rok.

Szefowie klubów spodziewali się, że wypożyczony Alphonse Areola strój liverpool dla dzieci tym sezonie uzurpuje sobie Fabiańskiego. Ale tak się nie stało, ponieważ Polak zdecydowanie opowiada się za Moyesem.

West Ham ma jednak plan sukcesji. Chcą podpisać kontrakt z Samem Johnstonem z West Brom, zanim uczynią go numerem jeden w ciągu najbliższych kilku lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *