bellingham koszulka Które United się pojawi? Czy to będzie

bellingham koszulka Które United się pojawi? Czy to będzie ten, który pokonał na Old Trafford drużynę Juliana Nagelsmanna 5:0? Czy to będzie zespół, który w październiku zasłużenie pokonał PSG na własnym boisku? A może będzie to anemiczna XI, którą w Turcji pokonał outsider grupy Stambuł Basaksehir?

Wiele z tego będzie zależeć od systemu, na który zdecyduje się Solskjaer. W zeszłym tygodniu na Old Trafford doszło do niespodzianki, kiedy odwrócił się od trójki obrońców, która dobrze spisała się na Parc des Princes, i zdobył czwórkę obrońców w domowym starciu z Neymarem and Co.

To było totalne, ofensywne podejście ze strony United, który potrzebował punktu, aby awansować, ale to nie zadziałało. Mistrzowie Francji znaleźli wolne przestrzenie, a „drobne marginesy”, o których Solskjaer tak regularnie mówi, zadziałały na jego korzyść.

Minęły dwa lata, odkąd Solskjaer zastąpił bellingham koszulka real madryt zwolnionego Jose Mourinho, a jego ulubioną formacją przez cały ten czas było ustawienie 4-2-3-1, które uwzględnia styl szybkiego kontrataku United.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *