koszulka dybala Ralf Ragnick wyjaśnił, dlaczego Jurgen Klopp

koszulka dybala Ralf Ragnick wyjaśnił, dlaczego Jurgen Klopp podpisał kontrakt z tak wieloma swoimi byłymi zawodnikami, będąc trenerem Liverpoolu, podkreślając, że podzielają oni „tą samą mentalność”.

Jak donosi Goal, Liverpool ma zamiar pozyskać w styczniu skrzydłowego Red Bull Salzburg Takumi Minamino za okazyjną kwotę, z klauzulą odstępnego ustaloną na zaledwie 7,25 miliona jenów (9,6 miliona dolarów).

24-latek błyszczał w barwach austriackiej drużyny podczas rozgrywek Ligi Mistrzów w sezonie 2019/20, które zakończyły się we wtorek porażką u siebie z The Reds 2:0.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
W przemówieniu przed tymi zawodami były główny trener Lipska i Hoffenheim Rangnickins twierdził, że ma duży wpływ na Kloppa, jeśli chodzi o jego politykę rekrutacyjną na Anfield.

Rangnick, który obecnie pełni funkcję szefa koszulki piłkarskie na zamówienie sportu i rozwoju Red Bulla, twierdzi, że „to nie przypadek”, że Liverpool sprowadził do zespołu wielu kluczowych graczy z klubów, z którymi był związany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *