koszulka ter stegen Rafa Benitez przyznał, że zasady Premier

koszulka ter stegen Rafa Benitez przyznał, że zasady Premier League dotyczące zysków i zrównoważonego rozwoju ograniczyły plany transferowe Evertonu, zmuszając go do poinformowania kilku zawodników, że mogą opuścić Goodison Park.

Były menedżer Liverpoolu, który przekroczył granicę Merseyside, zamienił kolor czerwony na niebieski, otrzymał zadanie podążania za Carlo Ancelottim na czele Toffees.

Wygląda jednak na to, że Hiszpan od początku otrzyma twardą rękę ze względu na ograniczenia finansowe i przyznał, że klub będzie musiał pozwolić odejść wielu twarzom, zanim okno transferowe się zamknie.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Co zostało powiedziane?
„Rzeczywistość jest taka, że wiemy, że istnieją zasady finansowego fair play i musimy ich przestrzegać” – powiedział Benítez The Guardian. koszulka piłkarska z nadrukiem Wiem, jaka jest sytuacja i postaramy się dać z siebie wszystko, grając z zawodnikami, których mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *