koszulka chelsea z własnym nazwiskiem Raul Jimenez prowadzi

koszulka chelsea z własnym nazwiskiem Raul Jimenez prowadzi w reprezentacji Meksyku, a Fernando Navarro po raz pierwszy w barwach El tri wygrywa w środowym meczu z Wenezuelą.

Tata Martino trenuje dopiero swój trzeci mecz w roli menedżera Meksyku i po raz kolejny polega na napastniku Wilków w ataku, tak jak to miało miejsce w jego debiutanckim meczu na ławce rezerwowych, w którym zwyciężył 3:1 z Chile. Po obu stronach Jimeneza jest dwóch zawodników, którzy nie zawsze grają jako skrzydłowi. Rodolfo Pizarro z Monterrey, który również wystąpił w meczu przeciwko Chile, ale generalnie gra bardziej centralnie, oraz Roberto Alvarado z Cruz Azul, 20-latek mający doświadczenie jako środkowy pomocnik, doceniają skinienie głową. Ponieważ kilku napastników nie jest dostępnych na mecz o Złoty Puchar, chemia pomiędzy trójką napastników może mieć kluczowe znaczenie dla osiągnięcia przez Meksyk celu, jakim jest odzyskanie Złotego Pucharu.

Martino wręcza także Leonowi Navarro jego międzynarodowy debiut w wieku 30 lat, kilka dni po tym, jak zagrał w finale Liga MX przeciwko Tigres. Obok niego znajduje się para środkowych obrońców, w skład której wchodzą Diego Reyes i Nestor Araujo, a lewy obrońca Monterrey, Jesus Gallardo, wypełnia czteroosobową linię obrony.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, bluzy piłkarskie dla dzieci kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *