WBAFCofficial wycelował koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem w belgijskiego

Anders Lindegaard wysadził West Brom po tym, jak oficjalne konto klubowe na Twitterze próbowało ośmieszyć Marouane Fellaini.

WBAFCofficial wycelował koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem w belgijskiego reprezentanta, przygotowując się na zmianę w przerwie podczas remisu Manchesteru United 2: 2 na Hawthorns w poniedziałek wieczorem.

West Brom prowadził 1: 0 w interwale – co skłoniło Louisa van Gaala do wrzucenia pomocnika 27,5 m into do akcji.

Strona domowa Tweetowała: „Fellaini zdjął dres, na szczęście pod spodem ma pasek Man Utd”.

Ale Fellaini śmiał się ostatni – wywarł niemal natychmiastowy wpływ, zdobywając oszałamiający korektor zaledwie trzy minuty po wejściu.

Zdenerwowany przez kolca West Brom, Lindegaard później napisał na Twitterze: „Całkowity brak wiedzy, klasy i szacunku na Twitterze od WBAFCofficial na Fellaini !! #united #karma #keepbelieving.”

Lindegaard (z lewej, z Davidem de Geą) wysadził West Brom nad Fellaini Tweet
?
Baggies później próbował stłumić rząd, przepraszając.

„Przepraszam, jeśli żart o tym, że piłkarz koszulka juventus z nadrukiem nie ma koszuli pod topem dresowym, wywołał takie oburzenie” – napisali na Twitterze. „To nie było zamierzone”.

Fellaini przeżył nieszczęśliwy czas w United od czasu przeprowadzki z Evertonu w zeszłym roku.

W poniedziałek wieczorem był tylko trzeci występ w tym sezonie po kontuzji kostki – i jego pierwszy gol dla United.

Nie strzelił gola w Premier League od 2 marca 2013 roku, wygrywając Everton 3-1 z Reading.