który pierwszą część sezonu najtańsze koszulki z własnym nadrukiem spędził

Adnan Januzaj i Andreas Pereira znaleźli się w tabeli wyników, gdy Manchester United do lat 21 pokonał Oldham w Manchester Senior Cup.

Januzaj, który pierwszą część sezonu najtańsze koszulki z własnym nadrukiem spędził na wypożyczeniu w Borussii Dortmund, został wykluczony ze składu Louisa van Gaala za porażkę z West Brom w Hawthorns w niedzielę.

Ale 21-latek został włączony do zespołu Warrena Joyce’a w grze odbywającej się za zamkniętymi drzwiami w Carrington, strzelając dwa gole w wygranym 4: 0.

Pereira, który również został wykluczony z 18-osobowej drużyny w niedzielę, również znalazł siatkę wraz z Reganem Poole, który zadebiutował w pierwszym meczu z FC Midtjylland w zeszłym miesiącu.

Był to pierwszy gol United Regana po przybyciu latem z hrabstwa Newport.

Andreas Pereira.
Joel Pereira, Paddy McNair, Joe Riley i Donald Love, którzy byli zaangażowani w pierwszą drużynę w tym sezonie, zostali również nazwani w drużynie, gdy United ustawiło półfinał z Bury.

Januzaj nie rozpoczął jeszcze pierwszej gry zespołowej, koszulka dybala dla dzieci ponieważ jego czar pożyczkowy w Niemczech został przerwany. Wrócił w styczniu, ale wystąpił tylko dwa razy w meczu przeciwko Southampton i Arsenalowi.

Nie będzie w składzie w czwartek meczu Ligi Europy z Liverpoolem na Anfield w czwartek, ponieważ jest remisowany. Belgijski pomocnik występował już w konkursie dla Borussii Dortmund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *