haaland koszulka Być może jednak Klopp mówił bardziej

haaland koszulka Być może jednak Klopp mówił bardziej o tym, że United wygrało 42 mecze we wszystkich rozgrywkach, odkąd Solskjaer przejął stery w grudniu 2018 roku, w porównaniu do Liverpoolu, który wygrał 19 w tym samym okresie.

„Nie liczę, ile mają karnych, więc jeśli chcą spędzać czas na martwieniu się o to, kiedy zostaniemy sfaulowani w polu karnym, nie spędzam na tym czasu” – odpowiedział Solskjaer zapytany o fascynację innych menedżerów United ukarani rzutami karnymi.

Klopp nie jest pierwszym menedżerem, który wspomina o historii karnych United.

Szef Chelsea, Frank Lampard, poruszył tę kwestię na konferencji prasowej przed meczem przed półfinałem Pucharu Anglii w zeszłym sezonie, a Solskjaer uważa, że mogło to mieć wpływ na podejmowanie decyzji przez Mike’a Deana podczas meczu, ponieważ jego zdaniem miejsce w drużynie powinno otrzymać Anthony Martial. -kopnięcie po możliwym faulu Kurta Zoumy.

„Nie mogę wypowiadać się w imieniu innych haaland koszulka manchester city menedżerów na temat tego, dlaczego mówią takie rzeczy” – powiedział Solskjaer. „Oczywiście czułem, że zadziałało to w zeszłym roku w półfinale Pucharu Anglii, ponieważ Frank mówił o tym i mieliśmy przybitą karę, którą powinniśmy byli otrzymać, a której nie otrzymaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *