jude bellingham koszulka Solskjaer nadal ma ustąpić ze

jude bellingham koszulka Solskjaer nadal ma ustąpić ze stanowiska menadżera na Old Trafford pod koniec sezonu, ale szefowi United Edowi Woodwardowi z każdym tygodniem coraz trudniej jest zignorować jego potrzebę poważnego rozważenia w roli kolejnego stałego szefa klubu.

Od czasu usunięcia Mourinho Czerwone Diabły rywalizują o miejsce w czołowej czwórce Premier League i wygląda na to, że mogą uratować sezon, który pod rządami Portugalczyków wydawał się zmierzać ku katastrofie.

Zwycięstwo na Emirates – szóste zwycięstwo United od czasu, gdy Arsenal opuścił swoje dawne Highbury, bardziej niż jakikolwiek inny zespół przyjezdny – wzmocniło ich wiarygodność jako potencjalnych zwycięzców Pucharu Anglii po raz 13. razem rekordowo.

Lingard strzelił dla United cztery gole przeciwko Arsenalowi we wszystkich rozgrywkach – dwukrotnie więcej niż strzelił przeciwko jakiemukolwiek innemu przeciwnikowi Czerwonych Diabłów.

Arsenal i United łeb w łeb ścigają się o koszulka ac milan ostatnie miejsce w Premier League w Lidze Mistrzów w prawdopodobnie trójstronnym wyścigu z Chelsea.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *