Znakomity Ryan Giggs z Manchesteru United koszulki piłkarskie z nadrukiem na zamówienie wyjaśnił

Znakomity Ryan Giggs z Manchesteru United koszulki piłkarskie z nadrukiem na zamówienie wyjaśnił, dlaczego Liverpool musi wygrać Puchar EFL.

United wystąpili na Wembley przeciwko Southampton w niedzielę, chcąc wygrać swoje pierwsze duże trofeum pod wodzą Jose Mourinho.

A ponieważ ostatni sezon FA Cup był jedynym sukcesem The Reds od czasu przejścia na emeryturę Sir Alexa Fergusona, Giggs twierdzi, że zwycięstwo na Wembley będzie miało ogromny wpływ.

„Myślę, że zdobycie trofeum jest zawsze ważne” – powiedział były wielki mistrz United.

„To było pierwsze trofeum, które zdobyłem i było to pierwsze trofeum, które moim zdaniem zdobyli Wayne Rooney i Cristiano Ronaldo, więc daje to graczom poczucie, jak to jest wygrać coś z Manchesterem United.

„To daje ci pewność, że możesz iść dalej i trochę zmniejsza presję, że już coś wygrałeś w tym sezonie.

„Zwłaszcza, gdy United zdobywa czwarte miejsce, Puchar Anglii koszulka ronaldo dla dzieci i Ligę Europy, jest to taka odrobina bezpieczeństwa, że ​​już coś wygrałeś.

„Nie oznacza to, że spoczywasz na laurach, ale jest to raczej niewielka presja, która idzie zamiast bycia pokonanym w finale, a presja jest podwojona, ponieważ możesz nic nie wygrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *