bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem Manchester City uniknie gry z Barceloną

bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem Manchester City uniknie gry z Barceloną w fazie grupowej Ligi Mistrzów drugi sezon z rzędu, kiedy losowanie odbędzie się w sierpniu.

Pep Guardiola będzie starał się poprawić wyniki ostatnich 16 wyjazdów z zeszłego sezonu do Monako, ponieważ City po raz pierwszy w swojej historii chce wygrać najbardziej prestiżowe zawody w Europie.

Ze współczynnikiem UEFA wynoszącym 100,192 City ponownie będzie w puli 2 w losowaniu i uniknie gry z Barceloną, Atletico Madryt, PSG, Borussią Dortmund i Porto.

Ale Blues wciąż może zmierzyć się z europejską wadze ciężkiej w fazie grupowej po zajęciu trzeciego miejsca w Premier League.

W puli jeden znajduje się zwycięzca Ligi Mistrzów i siedmiu mistrzów kraju w oparciu o rankingi współczynników UEFA.

Oznacza to, że City zmierzy się z Realem Madryt, Juventusem, Bayernem Monachium, Benfiką, Szachtarem Donieckim, Monako i Spartakiem Moskwa.

Podopieczni Pepa Guardioli nie mogą jeszcze na tym etapie grać z mistrzami ligi Chelsea, Tottenhamem czy zaciekłym rywalem Manchesterem United.

Unikną również Liverpoolu, strój piłkarski bayern monachium jeśli zakwalifikują się po zajęciu czwartego miejsca w Premier League.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *