strój piłkarski z własnym nadrukiem Anglia pokonała Bułgarię

strój piłkarski z własnym nadrukiem Anglia pokonała Bułgarię 6: 0 w Sofii dzięki bramkom Marcusa Rashforda, Rossa Barkleya (x2), Raheema Sterlinga (x2) i Harry’ego Kane’a. Mecz został dwukrotnie przerwany przez sędziego z powodu skarg zarówno Kane’a, jak i Garetha Southgate’a.

Postępowano zgodnie z protokołem UEFA, ale był to kolejny smutny dzień dla sportu, jakim jest piłka nożna, z rasizmem, który niestety wciąż jest powszechny w niektórych częściach świata. Możemy mieć tylko nadzieję, że Bułgaria zostanie surowo ukarana za tchórzliwe działania swoich kibiców. Anglia zatrzymała się z powodu rasistowskich nadużyć Tyrone Mings zapytał asystenta sędziego, czy słyszał nadużycia Sprawdź naszą nową stronę główną GIVEMESPORT Wracając do akcji na boisku, Anglia od samego początku była na czele i szybko objęła prowadzenie w ósmej minucie dzięki Uderzenie Rashforda. Napastnik Manchesteru United opuścił prawego obrońcy Bułgarii za zabójstwo na flance, a następnie wykonał potężny strzał zza dalekiego boku Pamena Iljewa. Trzy Lwy nadal dominowały nad piłką i zostały nagrodzone drugim golem na bramce. Znak 20 minut. Strzały oddał strzał w pole karne, ale piłka na szczęście przecisnęła się przez pole sześciu jardów, po czym Barkley uderzył do domu. Anglik kontynuował atak, a Barkley zajął drugie i trzecie miejsce. Trzecia trzecia drużyna Three Lions w 32. minucie, prowadząca do domu po zręcznym dośrodkowaniu Kane’a. Niestety, mecz został dwukrotnie zawieszony w pierwszej połowie z powodu rasistowskich nadużyć bułgarskich kibiców w stosunku do Tyrone Mingsa i Sterlinga. na boisku, zdobywając czwartą bramkę dla Anglii w pierwszej połowie, po raz kolejny wspomagany przez Kane’a. Podczas rozmów między urzędnikami UEFA na temat rasistowskich nadużyć na linii bocznej, Anglia nadal strzelała do bramki Bułgarii w drugiej połowie. do linii bramkowej, ale zostali zawiedzeni przez niespodziewanie kiepskie wykończenie, jednak Sterling zaliczył swoją drugą część meczu tuż przed 70 minutą, chwytając kolejnego Kane’a przez piłkę i spokojnie kończąc lewą stopą.

Kane w końcu strzelił gola na pięć minut normalnego czasu do końca, uderzając piłkę obok Illieva z pola karnego, by dokończyć trasę dla drużyny Southgate. Wygodna noc dla Anglii na boisku w Sofii, strój de gea dla dzieci ale kolejna niestety zrujnowana przez kilku wybranych na trybunach.