strój piłkarski dziecięcy Vasco da Gama usiłuje powstrzymać

strój piłkarski dziecięcy Vasco da Gama usiłuje powstrzymać Corinthian w pogoni za środkowym Dedém i może stanąć w obliczu podobnej walki o zachowanie towarzysza obrony Douglasa – z ofertami pochodzącymi z trzech europejskich klubów.

Douglas, 22, przybył do Vasco z América de Natal w 2010 roku i po osiedleniu się w klubie do lat 23, dokonał przełomu w pierwszym zespole w 2012 roku po kontuzjach środkowego obrońcy klubu.

Koszulka Bayern Monachium dla dzieci Po imponującym występie w pierwszym sezonie jako regularny na wyższym poziomie, podczas którego grał 26 meczów Série A, zainteresowanie szybko wzrosło w jego usługach, aw sobotę zostało potwierdzone przez dyrektora futbolu Vasé René Simões.

„Są propozycje z Ukrainy i Rosji”, powiedział dyrektor. „Istnieją trzy kluby. Nie są to nowe oferty, ale nadal nie udało nam się rozwiązać problemu. Nie ma pośpiechu, aby rozwiązać ten problem”.

Chociaż Vasco może się nie spieszyć, europejskie okno transferowe zostanie zamknięte 31 stycznia, a klub będzie potrzebował odpowiedzi w ciągu najbliższych dni. Ich decyzja może zależeć od wyniku dążenia Corinthians do Dedé, a klub raczej nie będzie sankcjonował sprzedaży obu graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *