koszulki piłkarskie dla dzieci Diego Simeone wierzy

koszulki piłkarskie dla dzieci Diego Simeone wierzy, że Messi zawdzięcza swój powrót do wspaniałego najlepszego sezonu wesprze kolegów z drużyny Barcelony, Luisa Suáreza i Neymara.

Messi nie zdołał zdobyć 30 goli w La Liga po raz pierwszy od czterech sezonów w zeszłym sezonie, ale już zdobył 40 punktów w tej kampanii, aby pomóc katalońskim gigantom w awansie do finału Copa del Rey i na krawędzi miejsce w wydarzeniu wystawowym Ligi Mistrzów. Powiedział: „Barcelona jest jednostką, aw tej jednostce indywidualny talent Lionela wyraźnie się wyróżnia, ale nie byłby w stanie tego zrobić bez wsparcia kolegów z drużyny. Obecność Suáreza i Neymara w jego drugiej Ma wsparcie całego zespołu, potencjał atakujący Suáreza jest dodatkowym plusem dla Barçy, a dla Lionela w tym sezonie i jego agresji, podobnie jak w przypadku Pedro i Neymara, Messi może wykorzystać tego poświęcenia ze strony kolegów z zespołu. Być może w zeszłym roku nie był na stałym poziomie, jaki osiągnął w latach 2014-15. Obecnie jest na poziomie, którego oczekujemy od niego przez lata. ”

Diego Costa ograniczył się tylko do 24 występów w Premier League w tym sezonie, a jego szef niechętnie ryzykuje, że Loïc Rémy znów będzie pasował.

Koszulka Real Madryt dla dzieci Costa prawdopodobnie wystąpi ponownie w Chelsea w tym sezonie, jeśli w niedzielę nie zdobędzie tytułu Premier League przeciwko Crystal Palace, twierdzi menedżer José Mourinho. Powiedział: „Nie [nie będzie grał przeciwko Palace], nie jest to warte ryzyka. W tym procesie w ciągu ostatniego miesiąca, jeśli przegramy grę i nie chcemy stracić sekundy, natychmiast wróci. Ponieważ wyniki w ostatnim miesiącu były także zwycięstwami i remisem przeciwko drugiemu [Arsenalowi], nie musimy go spieszyć, staramy się zapewnić mu maksymalną stabilność. nie potrzebuje, nie gra ponownie. [Przed sezonem potrzebuje] dobrego okresu pracy. Przygotowujemy dla niego dobrą sytuację pracy w okresie wakacyjnym. ”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *