strój liverpool dla dzieci PSG od jakiegoś czasu rozgląda

strój liverpool dla dzieci PSG od jakiegoś czasu rozgląda się za doświadczonym bocznym obrońcą, ale teraz musi zmierzyć się z faktem, że Layvin Kurzawa opuści klub tego lata jako wolny agent po tym, jak nie udało mu się uzgodnić warunków przedłużenia kontraktu. Stolica Francji.

Kurzawę łączono zeszłego lata z przeprowadzką do Juventusu, a Inter, Barcelona i Arsenal były na pewnym etapie zainteresowane.

Inny skrzydłowy PSG, Thomas Meunier, również ma opuścić drużynę pod koniec czerwca. I chociaż młody Colin Dagba mógłby zastąpić go na krótką metę, drużyna les Parisiens rozgląda się za dodatkowym obrońcą również na prawym skrzydle.

Meunier, reprezentant Belgii, był ostatnio łączony z przeprowadzką do Liverpoolu, a Tottenham i różne inne czołowe kluby w Europie monitorowały jego sytuację.

Niezależnie od tego, gdzie wylądują zarówno Meunier, jak i Kurzawa, obaj boczni obrońcy powinni reprezentować fantastyczną wartość dla swoich nowych klubów, ponieważ bardzo niewiele drużyn będzie w stanie zapłacić koszulki piłkarskie z nadrukiem wygórowane opłaty za transfer za nowych nabytków ze względu na negatywne skutki finansowe spowodowane trwającą pandemią koronaawirusa. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *