koszulka juventus z własnym nadrukiem Nie powiem

koszulka juventus z własnym nadrukiem Nie powiem, że nie myśleliśmy o eliminacji” – powiedział Tuchel. „Po 85 minutach gry byliśmy realistami. Jednak nie takie było ogólne odczucie.

„Zawsze miałem wrażenie, że jeśli zdobędziemy pierwszą bramkę, to szybko dodamy drugą.

„Mieliśmy bardzo mocny mecz i jest on w pełni zasłużony. Mamy też szczęście, to prawda, ale ogólnie rzecz biorąc jest ono zasłużone.

„W drugiej połowie mieliśmy całkowitą kontrolę. Pod koniec obawiałem się o kondycję fizyczną, ale wtedy graliśmy z większą pewnością siebie.

„Zawodnicy, którzy weszli z ławki, byli wyjątkowi”.

Podobnie jak jego menadżer Marquinhos powiedział, że również wierzy, że jego zespół będzie w stanie odwrócić losy meczu i pochwalił występ Neymara.

„Straciliśmy inne lata, a w tym roku widzieliśmy grę, dominowaliśmy, mieliśmy szanse, ale musieliśmy w to uwierzyć” – Marquinhos powiedział RMC Sport.

„W piłce nożnej liczy się motywacja, wiara. stroje piłkarskie dla dzieci Jeśli widziałeś mecz, widziałeś, że był agresywny. Musieliśmy kryć całe boisko, a gdy tylko mieliśmy piłkę, musieliśmy szybko atakować. [Musieliśmy się tego upewnić] Neymar mógł robić, co chciał”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *