koszulka arsenal Ighalo zamieścił na Instagramie

koszulka arsenal Ighalo zamieścił na Instagramie pożegnalną wiadomość, w której napisał „Dziękuję” po chińsku do swoich byłych pracodawców, choć niewątpliwie najbardziej rozczarowany jest rozstaniem z Old Trafford.

Niedawno zamieścił serdeczną wiadomość pożegnalną, w której określił swoją przeprowadzkę do United jako „marzenie” i „zaszczyt, który zawsze będę cenił”.

Wiele osób kwestionowało jego transfer, kiedy został wypożyczony pod koniec styczniowego okna transferowego zeszłego roku, ale wywarł natychmiastowy wpływ, strzelając gole w zwycięstwach w Pucharze Anglii i Lidze Europy.

Skończył z pięcioma golami w 23 występach dla United, ale wypadł z łask po przybyciu Edinsona Cavaniego, a Anthony Martial i Marcus Rashford również wyprzedzili go w kolejności dziobania na środkową pozycję ataku.

„Bardzo trudno jest widzieć, jak to koszulka aston villa marzenie się kończy” – napisał Ighalo. „Ale oddaję chwałę Bogu za to, że pomógł mi spełnić to życiowe marzenie o założeniu koszulki Manchesteru United jako zawodnik i reprezentowaniu tego wspaniałego klubu. Rzeczywiście tak było. zaszczyt, który zawsze będę cenił i za który będę wdzięczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *