Węgierski pomocnik do Pogoni Szczecin koszulki reprezentacji na mś 2018 trafił na początku

Wypożyczony wiosną sezonu 2017/18 do Hajduka Adam Gyurcso trafi do Splitu na zasadzie transferu definitywnego. Chorwacki klub aktywował klauzulę wykupu zawodnika.

Węgierski pomocnik do Pogoni Szczecin koszulki reprezentacji na mś 2018 trafił na początku 2016 roku z rodzimego Videotonu FC Fehervar jako wolny zawodnik. Reprezentował granatowo-bordowe barwy przez dwa lata. W tym czasie rozegrał 67 ekstraklasowych meczów, w których strzelił 9 goli. Wystąpił też w 8 spotkaniach Pucharu Polski, w których zdobył 1 bramkę.

Wypożyczony wiosną z Pogoni do Hajduka pomocnik pozostanie na stałe piłkarzem drużyny z Chorwacji. Hajduk skorzystał z klauzuli wykupu zawodnika. Pogoń zarobi na nim 400 tys. euro. – Żegnamy Adama i dziękujemy mu za wszystkie dobre mecze w Pogoni. Cieszymy się, że odbudował swoją pozycję w Chorwacji i może tam kontynuować zagraniczną karierę. Na pewno będziemy trzymać za niego kciuki, bo zależy nam na tym, by odchodzący z Pogoni zawodnicy robili sportowy progres – powiedział dyrektor sportowy Pogoni Maciej Stolarczyk.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej informacji o tanie Koszulka Polska MŚ 2018, odwiedź nasz blog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *