Hiszpański obrońca w pierwszej połowie finałowego koszulka reprezentacji Francuski na mś 2018 spotkania Ligi Mistrzów odniósł kontuzję i musiał opuścić boisko

Hiszpański obrońca w pierwszej połowie finałowego koszulka reprezentacji Francuski na mś 2018 spotkania Ligi Mistrzów odniósł kontuzję i musiał opuścić boisko. Uraz wydawał się groźny. Carvajal również czuł, że nie jest najlepiej, bo łzy pojawiły się na jego twarzy. Tuż po spotkaniu pojawiła się informacja, że defensora Realu zabraknie na mistrzostwach świata w Rosji.

Jak się okazało po badaniach kontuzja mięśnia prawego uda nie okazała się jednak zbyt poważna. Carvajal powinien być zdolny do gry za około trzy tygodnie. Hiszpania swoje pierwsze spotkanie na mistrzostwach rozegra 15 czerwca z Portugalią.

Emir Dilaver odchodzi z Lecha Poznań. Austriak we wtorek został sprzedany do Dinamo Zagrzeb i w Chorwacji będzie kontynuował swoją karierę.

Obrońca trafił do Kolejorza przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu z węgierskiego Ferencvaros Budapeszt. W trakcie rocznych występów przy Bułgarskiej rozegrał 37 meczów, w których zdobył trzy bramki.

Austriak w środę podpisał czteroletni kontrakt z Dinamo Zagrzeb. To obecny mistrz Chorwacji, a jego trenerem jest były opiekun Lecha – Nenad Bjelica.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej informacji o tanie Koszulki MŚ 2018 dla dzieci, odwiedź nasz blog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *