tanie koszulki piłkarskie Sędzia z RPA Victor Gomes brał udział w gorącej

tanie koszulki piłkarskie Sędzia z RPA Victor Gomes brał udział w gorącej, ale pełnej humoru wymianie zdań z kapitanem Egiptu Mohamedem Salahem w finale Pucharu Narodów Afryki. Oto, co podobno się wydarzyło.

Kliknij powyższą galerię, aby zobaczyć interakcję Gomesa z Salahem!

29-latek przegrał w niedzielę wieczorem w Jaunde, kiedy Egipt przegrał z Senegalem w serii rzutów karnych po dogrywce 0:0.

Salah był sfrustrowany przez większość wieczoru na stadionie Paula Biya, szczególnie podczas interakcji w pierwszej połowie z oficjalnym Gomesem, kiedy protestował przeciwko żółtej kartce, którą otrzymał jeden z jego kolegów z drużyny.

Egipcjanin, kapitan drużyny, podszedł do sędziego urodzonego w Johannesburgu, ale spotkał go zawzięty Gomes, który sarkastycznie zaoferował Salahowi swoje karty i gwizdek, zanim podobno zapytał go, według Planet Football: „Czy chcesz sędziować?”

W miarę postępu gry supergwiazda Liverpoolu stawała się coraz bardziej zirytowana, ponieważ Egipt miał problemy z wymyśleniem potencjalnych szans na wygraną.

W rzutach karnych, które się wywiązały, Salah nie zdołał podjąć koszulka liverpool dla dzieci próby ataku z 12 jardów, ponieważ mecz został rozstrzygnięty, zanim nadeszła jego kolej, a napastnik najwyraźniej został przydzielony do roli piątego strzelca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *