koszulki piłkarskie z nadrukiem Mistrzowie Premier League

koszulki piłkarskie z nadrukiem Mistrzowie Premier League, Manchester City, ujawnili we wczesnych godzinach piątkowego ranka, że ​​będący w formie boczny obrońca Joao Cancelo został zaatakowany w swoim domu podczas włamania.

Man Utd Star ujawnia zmianę w garderobie od czasu przyjazdu CR7

27-latek był prawdopodobnie w najlepszej formie w swojej karierze w tym sezonie, strzelił 10 goli w 26 meczach we wszystkich dotychczasowych rozgrywkach.

Jednak w czwartek wieczorem były prawy obrońca Juventusu doznał niepowodzenia, gdy on i jego rodzina zostali poddani inwazji na dom, która, jak się uważa, przybrała formę fizyczną.

City opublikowało oświadczenie wcześnie w piątek rano, aby ujawnić, co stało się z Cancelo i jego bliskimi, mówiąc, że reprezentant Portugalii współpracuje z władzami w dochodzeniu.

„Jesteśmy zszokowani i przerażeni, że Joao Cancelo i jego rodzina zostali poddani włamaniu w ich domu tego wieczoru, podczas którego Joao również został zaatakowany” – czytamy w oświadczeniu.

„Joao i jego rodzina są wspierani przez Klub i pomaga policji w ich dochodzeniach, gdy badają tę bardzo poważną sprawę”.

Tymczasem Cancelo wszedł na Instagram, by opłakiwać swoje przerażające doświadczenie, zamieszczając zdjęcie, które wydawało się pokazywać rozcięcie nad prawym okiem.

„Messi jest nie do poznania w PSG”

Mówi się, że gracz próbował stawić opór najeźdźcom, koszulka liverpool z własnym nadrukiem a podczas napadu skradziono wiele cennych towarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *