Stroje piłkarskie z własnym nadrukiem dla dzieci Czy ktoś kiedykolwiek spadł

Stroje piłkarskie z własnym nadrukiem dla dzieci Czy ktoś kiedykolwiek spadł z ligi i wygrał Ligę Mistrzów w tym samym sezonie? Bardzo w to wątpimy. Ale to mogło się przydarzyć Danielowi Sturridge’owi w tym sezonie… technicznie.

Sturridge przeniósł się na wypożyczenie z Liverpoolu do West Brom w styczniu, ale po tym, jak zaklęcie było nękane przez kontuzję, rozegrał tylko pięć meczów. Niewiele zrobił, aby pomóc Baggies w ich nieudanej próbie ucieczki z degradacji. , jego macierzysty klub przygotowywał się do finału Ligi Mistrzów. A Sturridge z pewnością otrzyma medal, jeśli pokona Real Madryt w Kijowie, występując pięć razy w rozgrywkach w tym sezonie, zdobywając jedną bramkę. RAPORT: STURRIDGE I KLOPP ODLEGLI Jednak bezpodstawny raport z „Anfield Edition” twierdził w poniedziałek wieczorem, że jego związek z Jurgenem Kloppem „stał się kwaśny”.

„Ekskluzywny” raport stwierdza: „Relacje Daniela Sturridge’a i Jurgena Kloppa pogorszyły się po tym, jak w sobotę nie otrzymał zaproszenia na finał Ligi Mistrzów w Kijowie, ujawniło źródło bliskie Danielowi Sturridge’owi”. Naby Keita, który nie jest Nawet gracz Liverpoolu ma otwarte zaproszenie na sobotni finał Ligi Mistrzów. „Sturridge również został pominięty w zaplanowanej paradzie autobusowej Liverpoolu, która ma się odbyć 27 maja, oczywiście pod warunkiem, że the Reds odniosą sukces w Kijowie. „Czas wypożyczenia Sturridge’a dobiegł końca w West Brom, ale ani razu nie skontaktował się z nim Klopp. Reprezentant Anglii czuje się poważnie zawiedziony.

Jednak Sturridge szybko wylał zimną wodę na ten raport. STURRIDGE MÓWI Na Twitterze: „Rozmawiałem z szefem i Michaelem Edwardsem przez kilka dni i życzył im powodzenia w finale. Życzyłem moim kolegom z zespołu powodzenia po półfinałach iw tym tygodniu. #ynwa #redordead”Genialny. W ten sposób radzisz sobie z fałszywymi wiadomościami. A fani Liverpoolu pokochali odpowiedź Sturridge’a. REAKCJA FANÓW LIVERPOOL Sprawdź reakcję na Twitterze: Chociaż związek Sturridge’a z Kloppem może nie „pogorszył się”, wydaje się coraz mniej prawdopodobne, że będzie on graczem Liverpoolu w następnym sezonie. Z Mohamedem Salahem, Sadio Mane i Roberto Firmino w tym sezonie buntują się, więc Sturridge będzie musiał zaakceptować grę jako drugie skrzypce po raz kolejny w następnej kampanii, jeśli chce zostać. koszulki piłkarskie dla dzieci lewandowski Ale Klopp najprawdopodobniej będzie chciał go zwolnić, aby uwolnić trochę wynagrodzenia dla potencjalnych wpływów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *