strój piłkarski dla dziewczynki Jak Dani Alves nie jest zawodnikiem Manchesteru

strój piłkarski dla dziewczynki Jak Dani Alves nie jest zawodnikiem Manchesteru City? Było już sporo transferów tego lata, które powaliły fanów na sześć, ale powiązania obrońcy z Etihadem nie były oparte tylko na bezsensownych spekulacjach. Odejście Pablo Zabalety a Bacary Sagna, obaj zwolnieni, uczynili tego lata prawy obrońca priorytetową pozycją dla Pepa Guardioli.

Juventus zgodził się zwolnić Alvesa z kontraktu rok wcześniej, więc był gotowy do przejścia do Premier League. Według Goal Guardiola i Alves zjedli razem lunch dopiero w zeszłym tygodniu. Na tym spotkaniu Katalończyk najwyraźniej powiedział obrońcy o swoich planach transferowych, w tym o swoim ostatecznym celu, jakim jest pozyskanie Alexisa Sancheza. Tego rodzaju ambicja wystarczyłaby, by wygrać z większością graczy, a nawet wczoraj City wciąż oczekiwało 34. -lata, by polecieć, by spotkać się z nimi podczas przedsezonowej wycieczki po Stanach Zjednoczonych. Łatwo zrozumieć, dlaczego wkurzają się, że teraz wybrał PSG. Dla Guardioli jest to szczególnie gorzka pigułka do przełknięcia, biorąc pod uwagę bliski związek ma z Brazylijczykiem ze względu na ich pobyt w Barcelonie. Co myślał Alves? Być może menedżer nie powinien brać tego zbyt osobiście, ponieważ wydaje się, że The Sun rzuciło trochę światła na motywacje stojące za tą decyzją.

Gazeta podaje, że PSG zaoferowało mu 230 000 funtów tygodniowo, czyli dwa razy więcej niż City było gotowe zapłacić. Nieczęsto zdarza się, że szejk Mansour jest przebijany, ale strój Ligue 1 jest jednym z niewielu klubów, które mogą go przebić, gdy nadejdzie do wynagrodzeń. City zwraca się do Walkera Biorąc pod uwagę jego wiek, zrozumiałe jest, że City nie chciało wydawać tak ogromnych sum, ale ostatecznie oznacza to, że przeoczyli. Więc co to wszystko oznacza dla pościgu City za Kyle’em Walkerem? Jeśli radzenie sobie z Danielem Levym nie było już wystarczającą walką pod górę, prezes Tottenhamu jest teraz w jeszcze lepszej sytuacji, jeśli chodzi o negocjowanie wynagrodzenia.

Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Spurs w pełni wykorzystał sytuację i dorzucił do swojej ceny kolejne kilka milionów. Alves opuścił City w bardzo trudnej sytuacji. Czy Alves koszulka liverpool z nadrukiem podjął właściwą decyzję? Wyraź swoją opinię w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *