stroje piłkarskie na zamówienie Cristiano Ronaldo zwracał uwagę na swoją nieobecność

stroje piłkarskie na zamówienie Cristiano Ronaldo zwracał uwagę na swoją nieobecność na poniedziałkowej ceremonii Ballon d’Or w Paryżu. Gwiazda Juventusu, która pięciokrotnie zdobyła prestiżową nagrodę indywidualną w swojej znakomitej karierze, nie była obecna, by pogratulować Lionelowi Messiemu zdobycia szóstego Ballon d ‚. Zamiast tego Ronaldo wrócił do Włoch, odbierając własną nagrodę po tym, jak został mianowany graczem sezonu Serie A.

Portugalski napastnik zajął trzecie miejsce w głosowaniu na Ballon d’Or w tym roku za Messim i obrońcą Liverpoolu Virgilem van Dijkiem. Van Dijk wywołał poruszenie podczas ceremonii, żartobliwie komentując Ronaldo.

Czy był wtedy rywalem? po tym, jak reporter powiedział do niego:

Cristiano nie będzie tutaj, więc to już o jednego rywala mniej. ”Van Dijk zamyka Piersa Morgana na Twitterze Ostatni ranking Ballon d’Or Van Dijk wywiad z klasą po tym, jak Messi wygrał Ballon d’Or I okazuje się, że ten komentarz spadł * bardzo * źle z siostrą Ronaldo, Katia Aveiro odpowiedziała długim postem na Instagramie, na którym ma milion obserwujących i nie powstrzymuje się.Post został przetłumaczony przez Metro, według Lustra, więc może brzmieć trochę dziwnie miejscami – ale zrozumiesz, o czym ona mówi.

Teraz, drogi Virgilu, dokąd idziesz, Cristiano Ronaldo odszedł i przyjechał tysiące razy ”- napisała Katia.

Widzisz, mój drogi Virgilu, że Cristiano Ronaldo był tri-mistrzem w kraju, w którym grasz od lat i wciąż nie masz ręki w puszce.

„Cristiano Ronaldo był nawet najlepszym graczem i najlepszym strzelcem w kraju, w którym grasz z Virgilem. Nawiasem mówiąc, [on?] Był nawet młodszy od ciebie.” Następnie, drogi Virgilu, Cristiano Ronaldo udał się w inne miejsca i został najlepszym graczem w historii clubezito. „Real Madryt, powiedz ci coś Virgil? Może tak, ponieważ ten klub, z tym facetem Cristiano, pokonał cię nawet w finale Ligi Mistrzów. Spośród nich Ronaldo ma już pięć, Virgil.” I to koledzy Ronaldo i koledzy z drużyny, z rogami na piersi, zmiażdżyli twojego „pomarańczowego” w finale. Czy to było trudne, Virgil? Mamy litość.

„Drogi Virgilu, w jednym z najmniej udanych okresów w swojej karierze Cristiano Ronaldo zdobył jeszcze więcej tytułów niż ty. Niesamowite, prawda?” Teraz Virgil zdobędzie tytuły tych, którzy naprawdę się liczą, a potem rozmowa. Kiedy masz ich garstkę, naprawdę ważnych, możesz usiąść przy stole z Cristiano. „To dla mnie Cristiano, jesteś i zawsze będziesz najlepszym graczem na świecie !!!” Blimey. Nie siadaj na płocie, Katia, powiedz nam, jak naprawdę się czujesz… Być może broniła swojego brata, ale wysłanie takiego posta atakującego Van Dijka z powodu żartobliwego komentarza nie wygląda świetnie, prawda? że była już przyzwyczajona do krytykowania Cristiano i po prostu koszulka arsenal z własnym nadrukiem by to zignorowała. Ale kpina Van Dijka najwyraźniej poruszyła nerwy. Poczekaj, aż dowie się, że Van Dijk tylko żartował…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *