strój piłkarski z nadrukiem Eric Harrison zmarł w wieku 81 lat

strój piłkarski z nadrukiem Eric Harrison zmarł w wieku 81 lat. Harrison był najbardziej znany z rozwoju słynnej 92 klasy Manchesteru United. 4 lata temu zdiagnozowano u niego demencję i zmarł wraz z rodziną.

W 1992 roku Harrison zarządzał młodzieżową drużyną United, która wygrała Młodzieżowy Puchar Anglii, a Gary Neville, David Beckham i Nicky Butt grali w Anglii, a Ryan Giggs i Robbie Savage występowali w Walii. news. „Straciliśmy naszego mentora, trenera i człowieka, który nas stworzył” – napisał. „Nauczył nas, jak grać, jak nigdy się nie poddawać, jak ważne było wygrywanie indywidualnych bitew i czego potrzebowaliśmy do gry w klubie piłkarskim Manchester United. „Eric, jesteśmy ci wszystko winni.” Manchester United również zabrał się do Twittera. „Jesteśmy niezmiernie zasmuceni, gdy donosimy, że nasz były trener młodzieży, Eric Harrison, zmarł zeszłej nocy. do rodziny i przyjaciół Erica w tym smutnym i trudnym czasie. „A Sir Alex Ferguson wypowiedział się również o Harrisonie.„ Wkład Erica w piłkę nożną, a nie tylko w Man Utd, był niesamowity ”- powiedział Ferguson za Simona Stone’a.„ Kiedy ja przyszedłem jako menadżer. Miałem szczęście, że szefem był Eric rozwoju młodzieży, więc mogłem zobaczyć jego pracę i to nie tylko z klasą 92, ale ze wszystkimi młodymi zawodnikami …

Zbudował w tych młodych zawodnikach charakter + determinację + przygotował ich na przyszłość. „Był nauczycielem, dał tym graczom ścieżkę, wybór. Zrobił to tylko dzięki własnej ciężkiej pracy i poświęceniu. Był jednym z największych trenerów naszych czasów. ”Ferguson dodał:„ Na poziomie osobistym Eric miał okropne, suche poczucie humoru i mówił wprost, a ja to w nim podziwiałem ”. Zatrudniony przez Rona Atkinsona strój liverpool dla dzieci w 1981 roku, Harrison spędził 27 lat na Old Trafford. został odznaczony MBE za zasługi dla piłki nożnej w grudniu 2017. Spoczywaj w pokoju, Eric.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *