strój piłkarski z nadrukiem Chelsea naprawdę zaskoczyła wielu ludzi

strój piłkarski z nadrukiem Chelsea naprawdę zaskoczyła wielu ludzi w tym sezonie. Po ostatnich walkach pod wodzą Antonio Conte, The Blues rzucili się do Maurizio Sarriego jak kaczka do wody i wygląda na to, że po raz kolejny zmierzy się z tytułem Premier League Wiele z ich świetnej formy wynika z odrodzenia się Eden Hazard, który był po prostu nie do zagrania w pewnych momentach tego sezonu.

Drobny Belg jest liderem rankingów z siedmioma bramkami, dwa przed zabójcą Manchesteru City, Sergio Aguero. Dodaj do tego jego trzy asysty, a zrozumiesz, dlaczego Chelsea jest na równi z City i Liverpoolem na szczycie ligi. Jednak świetna forma Chelsea z pewnością nie można go przypisać samemu Hazardowi, ponieważ niektórzy z jego głębiej leżących pomocników stanowią wspaniałą bazę, na której można budować swój atak. N’Golo Kante, jak zwykle, był władczy dla Chelsea, ale były to występy nowego nabywcy Jorginho które naprawdę przykuły uwagę. Były człowiek Napoli był przedmiotem spory bójek między Manchesterem City a Chelsea podczas okienka transferowego i widać dlaczego.

Statystyki jego niesamowitych podań pokazują, jak wielkim jest mistrzem marionetek, z przerażającą łatwością pociąga za sznurki u podstawy pomocy Chelsea. Cały 111 wyprzedził swojego najbliższego rywala, Aymerica Laporte. Na tym się jednak nie kończy. Włoch średnio 106,33 podań na mecz, a nawet pobił rekord Premier League pod względem największej liczby podań w jednym meczu.

Nietrudno zrozumieć, dlaczego Pep Guardiola był tak chętny do koszulka liverpool z nadrukiem podpisania kontraktu z 26-latkiem i dlaczego Sarri byłaby zdesperowana, by go śledzić z Napoli. Jorginho również ma dorosnąć do swojej roli, a fani Chelsea z pewnością to zrobią Bądź podekscytowany jego potencjałem. Z Antonio Rudigerem (629), Davidem Luizem (614) i Cesarem Azpilicuetą (579) również w pierwszej dziesiątce podających się w tym sezonie, nie jest niespodzianką, że drużyna Stamford Bridge jest w tej chwili wyzwaniem o najwyższe wyróżnienia .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *