stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Sąd Arbitrażowy ds

stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Sąd Arbitrażowy ds. Sportu obniżył zakaz transferu Chelsea, co oznacza, że ​​klub będzie mógł kupować zawodników w styczniu. Kluczowa część oświadczenia CAS brzmi:” Jedyny Arbiter stwierdził, że [Chelsea Football Club] naruszył Artykuły 19.1 (dotyczące międzynarodowego transferu nieletnich) i 19.3 (dotyczące pierwszej rejestracji nieletnich) RSTP, ale w przypadku znacznie mniejszej liczby graczy (około 1/3 naruszenia stwierdzone przez FIFA).

„Ponadto, naruszenia innych zasad RSTP okazały się mniej poważne niż te przypisywane Chelsea FC przez FIFA”. W związku z tym jedyny arbiter obniżył sankcję do jednego zakazu transferu (który Chelsea FC służył już podczas letniej rejestracji w 2019 r. okres) i zmniejszył o połowę sankcję pieniężną”. John Terry przypadkowo zranił Mateo Kovacica. 10 najlepszych bramkarzy na świecie Najdłuższe biegi bez porażki w historii PL Pierwotny zakaz pojawił się w lutym, po tym, jak Chelsea została uznana za winną złamania artykułu 19 przepisów FIFA. Według BBC Sport, klub dopuścił się 150 naruszeń zasad z udziałem 69 graczy z akademii w ciągu kilku sezonów. FIFA pierwotnie podtrzymała swoją decyzję po odwołaniu w maju, co doprowadziło do tego, że Chelsea skierowała swoją sprawę do CAS.

Po rewizji sąd orzekł o skróceniu zakazu do jednego okna transferowego, które minęło. Ponieważ The Blues nie byli w stanie pozyskać graczy latem 2019 roku, mogą teraz ponownie prowadzić interesy w styczniu.

Będzie to świetna wiadomość dla klubu i jego fanów. Frank Lampard strój cristiano ronaldo dla dzieci i tak wykonuje świetną robotę, ale zasugerował, że będzie starał się jak najszybciej wzmocnić swoją stronę. Tacy jak Jadon Sancho, Wilfried Zaha i Ben Chilwell byli mocno powiązani z przeprowadzką na Stamford Bridge i tymi transakcje mogą teraz nastąpić już w przyszłym miesiącu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *