strój piłkarski bayern monachium dla dzieci Powiedział The Big

strój piłkarski bayern monachium dla dzieci Powiedział The Big Issue: „Na pewno nie miałem myśli samobójczych i z pewnością nie miałem też zwątpienia, ponieważ myślę, że prawdopodobnie te cztery lata, zwłaszcza ostatnie dwa lata po mistrzostwach świata, kiedy tworzyłem drużynę z bardzo młodego pokolenia, grupa zawodników, z których wielu nie grało nawet w swoim klubie, i grali taki rodzaj futbolu, jaki potrafiliśmy grać – graliśmy bardzo, bardzo dobrze.

Kontuzjowany Ozil opuścił mecz z Anglią

„Jestem bardzo, bardzo dumny z tego osiągnięcia. Myślę, że to prawdopodobnie najlepsza praca, pod wieloma względami, jaką zrobiłem lub zrobiłem do tej pory.”

O meczu z Islandią, który wbił ostatni gwóźdź do jego trumny, Hodgson dodał: „Oddaję to do historii.

„Nie muszę tego oglądać, mam doskonałe pojęcie o tym, co się stało i dlaczego to się stało”.

Jedna rzecz, która wydarzyła się podczas turnieju we Francji, to napastnik Tottenhamu Kane wykonujący rzuty rożne. Decyzja ta wprawiła wielu widzów w zakłopotanie – z czołowym napastnikiem drużyny Spurs – ale Hodgson wierzył w nią.

Niemcy 1 Anglia 5: Dziesięć wspomnień

Dodał od wątpliwości wyrażonych w związku z tym wezwaniem taktycznym: „To nonsens.

„Ludzie powinni się wstydzić takich rzeczy. tanie koszulki piłkarskie Dlaczego Harry Kane nie miałby wykonywać rzutów rożnych? Jeśli akurat jest najlepszym napastnikiem w drużynie i zapewnia ci najlepsze podanie, dlaczego nie miałby tego zrobić?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *