koszulka liverpool dla dzieci Ronald Koeman przyznaje, że forma

koszulka liverpool dla dzieci Ronald Koeman przyznaje, że forma Lionela Messiego „mogłaby być lepsza”, ale zapewnia, że nie ma żadnych skarg w związku z aplikacją kapitana Barcelony.

Messi próbował opuścić klub w trakcie okna transferowego, ale nie udało mu się to zorganizować po publicznej walce o władzę z prezydentem Josepem Marią Bartomeu.

Od tego czasu potwierdził swoje zaangażowanie w drużynę Katalończyków co najmniej przez ostatni rok obowiązywania kontraktu, ale w sezonie 2020–2021 jego występy nie odpowiadały jego zwykłym standardom.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
W czterech meczach La Liga Messi strzelił tylko jednego gola – z rzutu karnego w zeszłym miesiącu, w którym zwyciężył 4:0 z Villarreal – i nie miał żadnych asyst.

Stworzył zaledwie sześć okazji, znacznie mniej koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem iż wiodący w lidze David Ferreiro (22) i tylko pięć z gry w trybie open, o osiem mniej niż Jesus Navas z Sevilli (13).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *