strój piłkarski bayern monachium dla dzieci °Paul Scholes

strój piłkarski bayern monachium dla dzieci °Paul Scholes kopał go i wystawiał na próbę, tak samo jak to zrobił, kiedy przybyłem.

¡°Scholes pokazał wolę zwycięstwa, pokazując, że nie jesteśmy przyjaciółmi kopiącymi piłkę, ale że trenowaliśmy mocno i mocno, jakbyśmy byli na meczach. To było: „Ty kopnij mnie, a ja kopnę Ciebie”. Walczyliśmy każdego dnia i nie musieliśmy włączać się przed meczem, ponieważ zawsze byliśmy podekscytowani.

Bailly: Dlaczego odrzuciłem City i Barcę dla Utd

United miało wielu takich graczy, którzy byli bardzo konkurencyjni. Oznaczało to, że byliśmy lepiej przygotowani, nawet lepiej niż niektóre z najlepszych drużyn, które miały świetnych zawodników, ale nie miały takiej chęci na zwycięstwo. Chodziliśmy na mecze w Europie, do Chelsea, Arsenalu i Liverpoolu i nie baliśmy się nikogo.¡±

Vidic ujawnił również, że codzienny kontakt z Cristiano Ronaldo na treningu pomógł obu zawodnikom w poprawie swojej gry – pierwszy pracował w defensywie, a drugi – czterokrotny zdobywca Złotej Piłki Albo zwycięzca ¨C był w stanie dostroić swój instynkt ataku i dojrzał fizycznie.

„Cristiano wyraźnie poprawiał się z tanie koszulki piłkarskie tygodnia na tydzień i wiem to, ponieważ grałem przeciwko niemu codziennie” – dodał Vidic, który zdobył pięć tytułów mistrza Premier League i Ligę Mistrzów w ciągu siedmiu i pół roku gry na Old Trafford Trafford.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *