koszulka liverpool dla dzieci „Szczerze mówiąc, w

koszulka liverpool dla dzieci „Szczerze mówiąc, w niektórych meczach, jak w zeszłym sezonie, był sam. Nie miał Bruno, bez otaczających go zawodników, którzy grali z pełną pewnością siebie. Teraz wszyscy ci napastnicy mają ambicję i energię, teraz Paul nie ma wymówki.

„To naprawdę czołowy zawodnik, od którego możemy wiele wymagać, ponieważ jest w stanie tak wiele zrobić i zapewnić swojemu zespołowi. Teraz bardzo ważne będzie, aby jego kondycja była w pełni w porządku, ponieważ został uderzony przez Covida i chorobę kilka kontuzji.

„Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak rozpocznie sezon od odpowiedniego okresu przygotowawczego i odpowiedniego ustalenia taktyki z menadżerem, aby zapewnić mu platformę do startu i zniszczenia sezonu. To jest potencjał.

„Oczywiście nie lubię, gdy dochodzi do spekulacji, gdy zamiast niego przychodzi jego agent i rozmawia. Pod wieloma względami zwraca to uwagę z powrotem na Paula, kiedy tego nie potrzebuje, więc musi pozwolić swojemu koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem futbolowi przemówić”. W tym momencie jako fan odczuwasz frustrację, ponieważ wysyła niewłaściwy obraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *