strój juventus dla dzieci Prezydent Realu Madryt Florentino Perez

strój juventus dla dzieci Prezydent Realu Madryt Florentino Perez uważa Cristiano Ronaldo za „najwspanialszego zawodnika”, jakiego kiedykolwiek podpisał kontrakt, a portugalska supergwiazda została wybrana spośród dodatków do „Galactico” stworzonych przez Blancos.

Podczas dwóch pobytów na Santiago Bernabeu enigmatyczny figurant zasłynął z pogoni za talentami światowej klasy.

Luis Figo, Zinedine Zidane, David Beckham, Kaka i dwóch Ronaldo to tylko niektórzy z tych, którzy zostali przejęci w drodze transakcji za duże pieniądze.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Wszyscy na swój sposób wystąpili w stolicy Hiszpanii, ale uważa się, że jeden z nich wyrósł o głowę i ramiona nad resztą.

Aby w 2009 roku odciągnąć reprezentanta Portugalii Ronaldo od Manchesteru United, trzeba było zapłacić rekordową kwotę, po czym spędził w Madrycie dziewięć niesamowitych lat.

34-latek odszedł do Juventusu latem 2018 roku, strój piłkarski dla dzieci ale odszedł po zdobyciu 450 goli w 438 występach i zdobyciu czterech koron Ligi Mistrzów, dwóch tytułów La Liga, trzech triumfów w Klubowych Mistrzostwach Świata i czterech kolejnych Złotych Piłek za swoje zasługi. kolekcja osobista.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *