koszulka mbappe Real Madryt rozpoczął rozmowy z Bayerem

koszulka mbappe Real Madryt rozpoczął rozmowy z Bayerem Leverkusen w sprawie wypożyczenia im 18-letniego brazylijskiego cudaka Reiniera, a klub Bundesligi potencjalnie szuka następcy powiązanego z Chelsea Kaia Havertza.

Reinier, który zajął czwarte miejsce na liście najlepszych młodych talentów światowego futbolu sporządzonej przez Goal NxGn 2020, dołączył do Madrytu z Flamengo w styczniu 2020 roku i spędził resztę sezonu 2019–20 w drużynie Castilla.

Klub Liga rozważa jednak zapewnienie mu większej ekspozycji w pierwszym składzie w przyszłym sezonie i uważa przeniesienie wypożyczenia do Bundesligi za idealny moment dla jego rozwoju.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Rzeczywiście, Leverkusen może stracić latem gwiazdę Havertza, ponieważ Chelsea prowadziła rozmowy z reprezentantem Niemiec, który jest zainteresowany przejściem na Stamford Bridge.

The Blues nie osiągnęli jednak jeszcze koszulka piłkarska z własnym nadrukiem porozumienia w sprawie ostatecznej kwoty wynagrodzenia z drużyną Petera Bosza, ponieważ Leverkusen oczekuje kwoty w okolicach 100 mln euro (90 mln jenów/111 mln dolarów), a Chelsea ma nadzieję wynegocjować niższą kwotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *