strój bramkarski dla dzieci de gea Bramka Sebastiana Soto zrobiła

strój bramkarski dla dzieci de gea Bramka Sebastiana Soto zrobiła różnicę, gdy Stany Zjednoczone zapewniły sobie ważne zwycięstwo nad Nigerią w Pucharze Świata do lat 20.

Stany Zjednoczone przystąpiły do rywalizacji po porażce 2:1 z Ukrainą w pierwszym meczu grupy D.

Ponieważ Nigeria w pierwszym meczu zapewniła sobie zwycięstwo 4:0 z Katarem, a Ukraina pokonała naród azjatycki na początku dnia, amerykańska drużyna Taba Ramosa wiedziała, że porażka postawi ich w trudnej sytuacji, aby zakwalifikować się do fazy pucharowej rozgrywek.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Jednak Amerykanie od samego początku mocno angażowali się w grę i w przeciwieństwie do pierwszej partii, co bezpośrednio doprowadziło do przewagi.

Soto, który znalazł się w wyjściowym składzie po wejściu na boisko jako zmiennik w pierwszym meczu w USA, uwolnił się po rzucie tanie koszulki piłkarskie z nadrukiem rożnym w 18. minucie, uderzając głową po podaniu Alexa Mendeza, zapewniając jego drużynie przewagę 1:0.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *