strój piłkarski bayern monachium W sobotę na Estadio Chivas

strój piłkarski bayern monachium W sobotę na Estadio Chivas spotkają się dwie drużyny, które chcą odzyskać dawną chwałę.

Dla Chivasa chwała nie wydaje się tak odległa. Ostatnim razem zdobyli tytuł Clausury, ale nie udało im się przejść do play-offów w kolejnym turnieju Apertura.

Cruz Azul dotarł do play-offów, ale został wyeliminowany przez Club America w pierwszej rundzie, a po opuszczeniu klubu przez menadżera Paco Jemeza nastąpiła zima przejściowa.

Były menadżer Santos Laguna, Pedro Caixinha, przejął stanowisko po krótkim, nieudanym okresie w Rangers. Sprowadził Carlosa Penę ze szkockiego klubu na zasadzie wypożyczenia, a także pozyskał Waltera Montoyę z Sevilli. Obaj mogą zadebiutować w sobotę w barwach La Maquina, choć być może będzie to musiało poczekać.

Tak czy inaczej, atakujący Cruz Azul będą chcieli zdobyć pierwszego gola w sezonie, a Chivas może stworzyć okazję. W obronie doszło do zamieszania, ponieważ środkowy obrońca Oswaldo Alanis kłócił się z klubem o kontrakt, Carlos Salcido opuścił rundę 1 z powodu problemów osobistych, a JairPereira zmaga się z kontuzjami.

W zeszłym sezonie Chivas spisali się także bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem wyjątkowo fatalnie na własnym stadionie, wygrywając tylko raz i czterokrotnie zremisując na EstadioChivas, zdobywając siedem punktów. Tylko Queretaro zdobył mniej punktów u siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *