Ogłoszono drużynę narodową Niemiec w piłce nożnej

Ogłoszono drużynę narodową Niemiec w piłce nożnej

Pod koniec ubiegłego roku reprezentacja Niemiec w piłce nożnej w Mistrzostwach Świata 2018 nowe koszulki piłkarskie do reprezentacji Niemiec w historii najbardziej kultowej klasycznej koszulki piłkarskiej. Było to w finale Mistrzostw Świata w 1990 roku, kiedy reprezentacja Niemiec pokonała rywali o 1: 0 i po raz trzeci w historii stała się mistrzynią. New Jersey ma wygodną, ​​elegancką białą obrożę, a czarny, czerwony i złoty wystrój w kołnierzu przypomina trofeum Trzeciego Świata w reprezentacji Niemiec. Za kołnierzem nowej koszulki futbolowej z dumą pokazuje głośny pseudonim drużyny narodowej Niemiec „Die Mannschaft (Team)”. Fani chcą uzyskać Tanie Koszulki piłkarskie MŚ 2018.

W Mistrzostwach Świata w 1990 r. Koszulka piłkarska reprezentacji Niemiec Ligi Mistrzów jest bardzo klasyczną grą. Teraz nowy design strojów reprezentacji Niemiec to nowoczesne podejście do klasycznego stylu reinterpretacji koszulki piłkarskiej. Model New Jersey opiera się na klasycznym wzornictwie z obwisłą linią ramion, która poprawia i optymalizuje jej działanie. Wersja odtwarzacza nowej niemieckiej koszulki piłkarskiej przed klatką piersiową z dobrą teksturą i wygodą na trójwymiarowym znaczku procesu tłoczenia na gorąco. 4 gwiazdki na odznaki symbolizują chwalebny moment, kiedy reprezentacja Niemiec wygrała Puchar Świata cztery razy. Nowy Koszulka Niemcy MŚ 2018 jest również bardzo charakterystyczny.

Nowy kołnierzyk koszuli piłkarskiej w Niemczech od wewnętrznej strony w klasycznym stylu ząbkowanych pasków. Wzór czarny, czerwony, złoty, trójkolorowy, przypominający ludziom, aby nie zapominali o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w 1990 roku zdobył trzeci tytuł mistrzowski. W tym samym czasie, z tyłu kołnierza również dołączył do zespołu narodowego Niemcy pseudonim „Die Mannschaft” (zespół), zawsze przypominają zawodników tylko zjednoczeni, aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo. Podkreśla to związek między nową koszulką piłkarską reprezentacji Niemiec a nowymi koszulkami piłkarskimi reprezentacji Niemiec w 1990 roku. Więcej ciekawych informacji na temat naszej strony internetowej, chcesz kupić Koszulki piłkarskie z nadrukiem fani mogą kliknąć na link zamówienia online, Wsparcie globalne szybko dostawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *