Reprezentacja Belgii w piłce nożnej 2018 World Cup

Reprezentacja Belgii w piłce nożnej 2018 World Cup

W listopadzie zeszłego roku URBSFA / KBVB połączyło ręce ze sponsorami, aby uruchomić koszulkę reprezentacji narodowej reprezentacji Belgii w piłce nożnej 2018, a reprezentacja Belgii będzie również miała na sobie nową koszulkę futbolową, aby wziąć udział w międzynarodowych imprezach, takich jak Puchar 2018. Fani chcesz uzyskać Tanie Koszulki piłkarskie MŚ 2018.

The New Jersey jest inspirowany piłkarską koszulką w piłce nożnej reprezentacji Belgii z 1984 roku, unikalny diamentowy projekt w tym czasie jest bardzo awangardowy, nawet w dzisiejszej piłce nożnej nie jest nieaktualny. W tym czasie koszula piłkarska pojawiła się również na fladze Belgii kolor czarny, żółty, czerwony trójkolorowa diamentowa krata. Nowy styl koszulki piłkarskiej nadal wykorzystuje ikoniczną czerwień jako główny kolor koszulki piłkarskiej. Diamentowy wzór na belgijską flagę narodową czarnych, żółtych, czerwonych trzech kolorów, znaczek reprezentacji Belgii pojawił się w pozycji klatki piersiowej i centralnej konstrukcji symetrycznego rozkładu. Nowy Koszulka Belgia MŚ 2018 jest również bardzo charakterystyczny.

Ponadto zastosowanie nowoczesnej, prostej konstrukcji kołnierzyka, z tyłu kołnierzyka designu Flaga Belgii Trzy kolory wzoru. i logo sponsora Classic Victory Trzy paski, nadal pojawiają się po obu stronach pozycji koszulki piłkarskiej. W tej grze, choć Belgia nie udało się włamać do 1/4, ale w ostatnich 4 meczach w kwalifikacjach, Belgia wygrała, bezpośrednio w finałowym etapie. W mistrzostwach świata 2018, coraz dojrzalsze pokolenie belgijskie złoto wprowadzi najlepszy czas, aby się udowodnić. Więcej ciekawych informacji, aby śledzić naszą stronę internetową, chcesz kupić Koszulki piłkarskie z nadrukiem fani mogą kliknąć na link zamówienia online, wsparcie globalnej szybkiej dostawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *