koszulki piłkarskie na zamówienie Cristiano Ronaldo i Wayne Rooney byli świetnym

koszulki piłkarskie na zamówienie Cristiano Ronaldo i Wayne Rooney byli świetnym tandemem w Manchesterze United. Rooney dołączyli do Man United rok po Ronaldo i odnieśli wielki sukces w klubie. Obaj zdobyli razem osiem głównych trofeów, w tym cztery tytuły Premier League i jeden tytuł Ligi Mistrzów.

Pomimo stworzenia jednego z najlepszych ataków na świecie, Ronaldo ostatecznie odszedł, by dołączyć do Realu Madryt w 2009 roku. Ale wydaje się, że od tamtej pory utrzymują dobre relacje. Goalhanger Films ponownie opublikowało klip, na którym Ronaldo mówił o Rooneyu w 2015 roku. Portugalski napastnik wspominał swój związek z Liverpoolem na boisku i poza nim. W filmie Ronaldo ujawnia, że ​​w rozmowach z przyjaciółmi nazwał Rooneya „pit bullem”.

Dla mnie siłą Wayne’a Rooneya jest jego mentalność i siła” – powiedział Ronaldo w filmach Goalhanger.

„Nigdy nie przestaje, zawsze biega, pomaga zespołowi. Jest fantastycznym graczem zespołowym i strzela gole. Strzelił ważne gole, jak dla mnie jest fantastyczny.

Był dzieckiem Anglii. Wszyscy go kochali. Jest koszulka dybala fantastycznym chłopcem, fantastycznym zawodnikiem. „Nazywałem go między sobą i moimi kumplami pitbullem. Pamiętam, jak stracił piłkę, był tak potężny, silny facet, strzelał niewiarygodnie”. wywiad tutaj:To bardzo trafne przezwisko. Rooney nie jest największym z napastników, ale miał energię, siłę i agresję; dokładnie jak pit bull. Ronaldo powiedział, że tęsknił za dzieleniem się boiskiem ze swoim byłym kolegą z United i życzy sobie, żeby znów zagrali razem. Strzelił wiele bramek, co mogę powiedzieć? Tęsknię za graniem z nim. Nikt w przyszłości wie. Może jeszcze raz zagramy razem. „Wygląda na to, że Ronaldo będzie musiał przenieść się do MLS, jeśli kiedykolwiek chce, aby tak się stało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *