koszulka ter stegen Niezmienny skrzydłowy strzelił pięć

koszulka ter stegen Niezmienny skrzydłowy strzelił pięć goli i zaliczył 10 asyst w 16 występach w Eredivisie dla PSV w tym sezonie, a była gwiazda Tottenhamu Rafael van der Vaart wierzy, że będzie cennym uzupełnieniem szeregów Mourinho.

Bergwijn postrzega Premier League jako „najwyższe osiągalne” rozgrywki dla każdego gracza i nie może się doczekać, aż spełni swoje życiowe ambicje w Anglii.

„Premier League to najwyższa możliwa do osiągnięcia [liga] dla każdego piłkarza” – powiedział Telegraafowi, gdy poproszono go o komentarz na temat dołączenia do Spurs.

„Tak, to z pewnością spełnienie marzeń. Wydaje mi się, że to właściwy czas na podjęcie tego kroku”.

Bergwijn dodał o perspektywie pracy pod wodzą Mourinho i poznania atmosfery futbolu Premier League: „Zawsze podziwiałem trenera z najwyższej półki, takiego jak Mourinho. A teraz mam zamiar dla niego grać.

„Wspaniale jest tu być. Wystarczy spojrzeć na otaczające nas obiekty. Kiedy gram w FIFA na PlayStation, prawie zawsze wybieram drużynę z Premier League.

„Nie mogę się doczekać gry w tej wspaniałej atmosferze”.

Tottenham powróci do rozgrywek Premier koszulka piłkarska z nadrukiem League w niedzielę, a na planszy jest mecz u siebie z aktualnym mistrzem Manchesterem City.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *